Tyto stránky používají soubory cookies třetích stran ke zlepšení funkce, více info , používáním webu souhlasíte s jejich užitím.
Všechny mapy..

yMapy.cz letecké, katastrální, teréní a satelitní mapy..

Mapy » | Katalog odkazů » | Odcizená vozidla » | Zimní značka » | Ekologická daň » | Jízdní řády IDOS » | Kalendář » | Počasí »
Přidat odkaz »

    vložit inzerát ZDARMA »

       Seznamka v ČR»


Podmínky užívání/Provozní řád


Úvod
Server yMapy.cz je dostupný na internetové adrese http://www.ymapy.cz využívající celosvětové počítačové sítě internet. Uživatel může být jakákoliv fyzická či právnická osoba. Uživatel vstupem na server souhlasí s podmínkami užívání. Uživatel může vložit místo na mapu s popisem a fotografiemi(dále jen obsah nebo data), toto dále může editovat a mazat. Vložení místa a užívání stránek je zdarma.

Povinnosti uživatele
Uživatel může vkládat data na server pokud souhlasí s podmínkami serveru. Uživatel, který vkládá data na server je odpovědný za veškerý vložený obsah tzn. za texty, obrazové a grafické materiály. Uživatel se zavazuje, že veškerý obsah, který vloží na server je pravdivý, v opačném případě má provozovatel právo tento obsah smazat bez náhrady. Uživatel odpovídá za to, že jsou v souladu s právními předpisy ČR, dobrými mravy, autorskými a dalšími právy. Uživatel tímto poskytuje provozovateli oprávnění k výkonu práva užít jím vložený obsah všemi způsoby užití dle autorského zákona, dále k použití dat i v jiných službách. Uživatel postupuje provozovateli neodvolatelné, neomezené, celosvětové a bezplatné ne-exkluzivní právo vložený obsah používat, upravovat, reprodukovat, postoupit práva k obsahu třetí osobě, zobrazit a veřejně prezentovat. V případě uplatnění nároku třetí osobou je uživatel povinen na sebe převzít závazky z těchto nároků vyplívající. Veškerá data zadává uživatel na vlastní náklady. Data nesmí obsahovat odkazy na komerční stránky nebo servery, data se nesmějí opakovat. Uživatel se zavazuje, že nebude jakýmkoliv způsobem manipulovat s daty, které sám nevložil nebo se pokoušet o přístup do neveřejných částí serveru.

Prohlášení provozovatele
Provozovatel má právo odmítnout zveřejnit nebo smazat veškerý vložený obsah zadaný uživatelem, který jsou v rozporu z příslušným právním řádem, dobrými mravy nebo neodpovídají zájmům provozovatele. Pokud uživatel poruší jeho povinnosti je provozovatel oprávněn vymazat jeho data nebo zrušit jeho registraci a to bez náhrady. Provozovatel serveru neodpovídá za cizí obsah, k němuž pouze zprostředkovává přístup, ani neodpovídá za cizí obsah umístěný na serveru. Zejména se jedná o: odkazy na stránky třetích osob umístěné na serveru, obsah internetových stránek patřících třetím subjektům, které lze navštívit prostřednictvím serveru, reklamu, popř. jinou formu marketingové komunikace, prováděnou jakýmkoli třetím subjektem prostřednictvím serveru, obsah sdělení, která si mezi sebou vyměňují uživatelé prostřednictvím serveru, obsah vložený uživatelem serveru. Provozovatel neodpovída za porušení autorských či dalších práv uživatelem. Provozovatel tohoto serveru neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v souvislosti s připojením a užíváním těchto stránek a dále za škody vzniklé z důvodu jejich částečné a/nebo úplné nefunkčnosti. Provozovatel neodpovídá za pravdivost, obsah a formu obsahu těchto stránek. Používání těchto stránek, včetně jejich obsahu, je na vlastní riziko uživatele. Provozovatel není odpovědný za případné nároky třetí strany vzniklé na základě údajů zveřejněných uživatelem. Vstupem na tento server souhlasí uživatel s podmínkami užívání serveru. Provozovatel není vázán povinností monitorovat či kontrolovat vkládaný obsah. Uživatelé nesmějí užívat informace poskytnuté na této webové stránce pro nelegální účely dle právního řádu země, kde se uživatel vyskytuje. Uživatel souhlasí s tím, že kontaktní osobní informace budou použity pro účely zasílání informací souvisejících s provozem serveru a informací o marketingových a připravovaných aktivitách provozovatele. Provozovatel se zavazuje, že s veškerými údaji zadanými uživatelem bude nakládáno v souladu s platnými právními předpisy a ve smyslu zák.č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pokud jsou jím tyto data dotčena. Tímto není dotčeno právo provozovatele použít údaje pro plnění služeb třetím stranám, vývoj serveru či informování vkladatele.
Tyto podmínky užívání nabývají účinnosti dne 1.1.2009.


Katastrální úřady
Všechny katastrální úřady v ČR, vyhledávání v katastru nemovitostí.

Katastrální mapy
Zde naleznete katastrální mapy všech obcí a měst v ČR zdarma.


sdílet  


schránka(0)


všechna místa »
Zajímavá místa:
Benzinka Tank Ono P.. »
Benzinka Tank Ono Plzeň - Benzínová pumpa Tank Ono Plzeň Domažlická patří k nejlevnějším v o..
Stát: Česká rep., zobr.: 5267x
Letňany Lagoon »
Letňany Lagoon - Letňany LagoonAquapark Letňany, nacházející se v blízkosti obchodního centra, ob..
Stát: Česká rep., zobr.: 3449x
Pasecká skála »
Pasecká skála - Pasecká skálaJedná se o soustavu tří skalních útvarů (Omšelý hřeben, Vyhlídka a..
Stát: Česká rep., zobr.: 3430x
Rozhledna Toulovcov.. »
Rozhledna Toulovcova  - Rozhledna Toulovcova Plán 15 m vysoké rozhledny nakreslil starosta Proseče ing. Martin ..
Stát: Česká rep., zobr.: 3319x
Nejčastěji zobrazené obce:
7049:: Liberec »
6643:: Břeclav »
6395:: Jihlava »
5798:: Písek »
5732:: Děčín »
5665:: Jablonec nad Nisou »
5477:: Kladno »
5471:: Hradec Králové »
5459:: Hodonín »
5412:: Pardubice »
5375:: Havlíčkův Brod »
5270:: Litoměřice »